Moterų stovykla prie jūros

Pasimatymas
su savimi

Registruokis

Pažink save iš naujo

Stovyklos metu kalbėsime apie meilę sau, savęs pažinimą, baimes ir nepasitikėjimą. Jūsų laukia įdomios praktikos, mokymai, bei PASIMATYMAS SU SAVIMI.

Akvilė

Gaila kad ši stovykla atsirado tik šiemet, nes kiekviena moteris turėtų pasinaudoti šia galimybe nueiti į pasimatymą su savimi ir nesvarbu ką ji veikia, nes didžioji dalis moterų save pamiršta.
Buvo gera neskaičiuoti laiko, atitrūkti nuo socialinių tinklų, atsakomybės jausmo ir įsipareigojimų. Atsisukti į save, susipažinti su savimi bei nerealiomis merginomis. 

Agnė

Noriu padėkoti už stovyklą, už buvimą kartu ir puikų laiką.
Buvo labai smagu pasimatyti, apsikabinti, pasikalbėti ir tiesiog būti.
Labai džiaugiuosi patirtimis ir išmoktomis praktikomis.
Ačiū, tai geriausias poilsis ir laikas sau, su savimi šią vasarą, 
apkabinu, bučkis.

Kristina

Keliamės anksti, keliaujam pajudėti ir maudytis. Rytinis jūros vanduo – energijos bomba visai dienai. Ačiū už labai skanius pusryčius! Taip smagu buvo, kad rytais mumis rūpinaisi. Toliau tęsiam pažinimą su savimi ir čia vėl jaudulys ir baimė iš naujo, nes nežinia, ką dabar sugebėsiu paliesti ir išleisti iš vidaus šį kartą. Bet tai tik atspindi stovyklos pavadinimą „Pasimatymas su savimi”. 

Jurgita

Stovyklos metu, jaučiausi tokia atsipalaidavusi, lyg pro mane visi patyrimai eitų ir koduotųsi pasąmonėje. Jaučiuosi dar laisvesne. Net nekalbu, kiek daug filtravimo kiekvieną dieną įvyksta, kiek situacijų.. procesai labai sustiprėjo. Ir renkuosi ne bėgti, o likti ir susitvarkyti. Taip kaip tu akcentavai.

Silvija

Mąstant apie tai kur buvau savaitgalį net šiurpuliukai bėgioja, kadangi atrodo aš tai tikrai buvau išskridus į kosmosą. Kaip sapnas koks buvo.. 

Visų pirma tai pirmas šaunantis žodis į galvą yra – AČIŪ!

Gabrielė

Tikrai labai ilgai galvojau ką pasakysiu ir kaip apibūdinsiu viska, tačiau jaučiu tik be galo didelį dėkingumą, kad buvot su manim, kad mane išgirdot ir svarbiausia, kad aš pajaučiau nežmonišką pokytį ! Kai su merginomis važiavome namo buvo toks nežmoniškas „nockdownas” niekada taip nesijaučiau, tačiau negalėjau ištarti nė vieno žodžio, tieisog žiūrėjau pro langą ir jaučiausi lyg kosmose.

Praktikos bei mokymai

Leisti sau viska! Leisti sau taškytis į kairę ir į dešinę…Leisti sau net nepajausti kaip viskas atėjo! Viskas ko Jūs trokštate.. Noriu Jus įkvepti ir užkurti. Leisti būti skausmui, leisti pajausti meile sau, leisti kurti savo neeilinio gyvenimo dienoraštį! Kuris bus kitoks, jis bus viešas, NES JUS RODYSITE VISKĄ PASAULIUI! Rodysite save❤️

Daugiau informacijos

„Jei myli žmogų tokį, koks jis yra, tada myli jį. Jei bandai radikaliai pakeisti jį, tada myli save.”

~ Laura Žilėnaitė

Nelauk, registruokis!

Tau tereikia pradėti, žengti patį svarbiausią – pirmą žingsnį. O toliau šioje kelionėje leisk man Tave lydėti.

Registruotis