Sporto ir mitybos

PRO- Gramos

Augink savo pasitikėjimą

Pasiekite savo tikslų

Mano tikslas Jus išmokinti maitintis ir sportuoti be programų, palaikyti harmoningą kūno savijautą ir svarbiausia būti sveikiems! Bet pradžiai, programų ir nuolatinių konsultacijų tam tikrai prireiks, kad nebūtų traumų ir netikėtų sveikatos sutrikimų!

Sertifikuota sporto ir mitybos specialistė

Myleti savo kūna tai nėra vien tik emocija, tai, reali praktika! Ir prašau nustokime kaltinti genus! Aš gyvas pavyzdys, kad tikrai esmė slypi ne tame…Mylėti kūną – reiškia jį jausti, pažinti bei atrasti mitybą ir sportą kurie jam tinka!

– Laura Žilėnaitė

Kas niekada nesikeičia?

Jei tik būčiau tų savo nuotraukų neištrynus… Galėčiau Jums parodyti! Aišku nepainiokime! Mylėti privalote save tokią, kokia esate dabar ir tokią, kokia būsite! Moters kūnas kaip plastelinas… Todėl supraskite tai ir vertinkite… Bet, grįžtant prie to, buvau putlutė, buvau ir ,,kauliukas”, visus 30 metų aš vis transformuojuosi.

Pastovi kova, pastovus siekimas to tobulumo iš žurnalo viršelių… Pala, STOP, o kur parašyta kas yra tobulumas, kaip atrodo tobulas moters kūnas?

Juokinga… Su metais viskas keičiasi… Keičiasi apvalumų standartai… Jei dabar dėmesį pleže atkreipia silikonas, tai nereiškia, kad taip bus ir po 10 metų.

Ir visgi, kas nesikeičia niekada?

Visada bus patraukli moteris kuri yra sveika!

Pasirinkite

35€

Sporto programa
  • Sudarysiu pagal Jūsų galimybes
  • Pakonsultuosiu dėl pratimų
  • Programą galėsite atlikti namie!
Įsigyti

45€

Mitybos planas
  • Sudarysiu pagal Jūsų mitybos įpročius
  • Bus lengva laikytis
  • Jokių alinančių dietų
Įsigyti

15€

Uždara sporto grupė
  • Uždaras pokalbių kambarys
  • Mitybos patarimai
  • Sportas bei pratimai
Įsigyti

70€

Sporto ir mitybos programa
Įsigyti

25€

Online konsultacija
Įsigyti

15€/dvi savaitės

Uždara sporto grupė
Prisijungti

„Svarbiausia yra suprasti, kad tavo kūnas yra brangiausia, ką turi šioje žemėje! Tai yra tavo sielos namai! Dėl to, kad turi kūną Tu, Tu gyveni! Jei tau kūnas yra priešas- netobulas, gėdingas… Gyvenimas negalės teikti džiaugsmo! Ir svarbiausia – kūnas ne šiukšledėžė!”

Sek mus

@socrate.lt
Gyvenimas UŽKULISIUOSE

Sulaukiau komentaro: Laura, taip faina, kad tu rodai tikrą gyvenimą, kaimą, senas lėkštes, nepagražinta kasdienybę, nu rodai kaip yra. Faina, kad parodai UŽKULISIUS.

Geras? Tai faina nes rodau kaip yra? Tai jau tampa faina?

Kodėl tikras gyvenimas vis dažniau yra pavadinamas UŽKULISIAIS, o ne PAGRINDINE SCENA?

O gal galėtu pagražinta kasdienybė tapti UŽKULISIAIS, o tikras nesuvaidintas gyvenimas persikelti į pagrindinę SCENĄ?

Kodėl pagražintai kasdienybei, teikiame pirmenybę? Ar kas pagražinta nėra NETIKRA? Ar tikra yra tai kas nepagražinta? 

Ar mes ne visi esame:

Ar ne visi esame iki parduotuves nubėgę susivėlę ar senais treningais?

Ar ne visi esame pasikrapštę nosį?

Ar ne visi esame išėję iš namų neišsivalę dantų?

Ar ne visi esame užsimovę suplyšusę kojinę?

Ar ne visi esame nubėgę į mišką kai ,,reikalas” prispyrė?

Ar ne visi esame apkalbėję kaimyną ar draugą?

Ar ne visi važiavę autobusu be bilieto?

Ar ne visi esame užuodę mėšlo kvapą?
Ir dar daug: Ar ne visi…..

Pasirinkdami tą neigti ir sakyti, kad mano ,,šudas” tai creme de la creme kvepalais kvepia, mes tikriausiai labai varginame save… nu išties, tai tarsi visada eiti lynu, o tai reikalauja didelės koorginacijos, susikaupimo ir dėmesio, negali atsipalaiduoti, kūnas įsitempęs.

Jau sena teorija apie kaukes visiems aiški…Kaukės vargina…anksčiau ar vėliau pavargstame jas laikyti…ir tai gali pasireikšti įvairiom formom, net ir sakymu ,,VISKAS YRA LABAI GERAI''

…ir žinoma nėra taip paprasta, reikia pirmiausiai įvardinti ir pripažinti, o kas kitas nei Jūs/aš pats? Laikas prisiimti atsakomybė už savo gyvenimą.

Ką slepia kaukė? Ir koks noriu atrodyti būdamas su ja?

LAI MŪSŲ KAUKĖS TAMPA UŽKULISIAIS, O TIKRAS GYVENIMAS PAGRINDINE SCENA. 

#talentasgyventisavogyvenima #gyventisavogyvenimą #koučingas #koučingosesijos #įkvėpimasveikti
Gyvenimas UŽKULISIUOSE Sulaukiau komentaro: Laura, taip faina, kad tu rodai tikrą gyvenimą, kaimą, senas lėkštes, nepagražinta kasdienybę, nu rodai kaip yra. Faina, kad parodai UŽKULISIUS. Geras? Tai faina nes rodau kaip yra? Tai jau tampa faina? Kodėl tikras gyvenimas vis dažniau yra pavadinamas UŽKULISIAIS, o ne PAGRINDINE SCENA? O gal galėtu pagražinta kasdienybė tapti UŽKULISIAIS, o tikras nesuvaidintas gyvenimas persikelti į pagrindinę SCENĄ? Kodėl pagražintai kasdienybei, teikiame pirmenybę? Ar kas pagražinta nėra NETIKRA? Ar tikra yra tai kas nepagražinta? Ar mes ne visi esame: Ar ne visi esame iki parduotuves nubėgę susivėlę ar senais treningais? Ar ne visi esame pasikrapštę nosį? Ar ne visi esame išėję iš namų neišsivalę dantų? Ar ne visi esame užsimovę suplyšusę kojinę? Ar ne visi esame nubėgę į mišką kai ,,reikalas” prispyrė? Ar ne visi esame apkalbėję kaimyną ar draugą? Ar ne visi važiavę autobusu be bilieto? Ar ne visi esame užuodę mėšlo kvapą? Ir dar daug: Ar ne visi….. Pasirinkdami tą neigti ir sakyti, kad mano ,,šudas” tai creme de la creme kvepalais kvepia, mes tikriausiai labai varginame save… nu išties, tai tarsi visada eiti lynu, o tai reikalauja didelės koorginacijos, susikaupimo ir dėmesio, negali atsipalaiduoti, kūnas įsitempęs. Jau sena teorija apie kaukes visiems aiški…Kaukės vargina…anksčiau ar vėliau pavargstame jas laikyti…ir tai gali pasireikšti įvairiom formom, net ir sakymu ,,VISKAS YRA LABAI GERAI'' …ir žinoma nėra taip paprasta, reikia pirmiausiai įvardinti ir pripažinti, o kas kitas nei Jūs/aš pats? Laikas prisiimti atsakomybė už savo gyvenimą. Ką slepia kaukė? Ir koks noriu atrodyti būdamas su ja? LAI MŪSŲ KAUKĖS TAMPA UŽKULISIAIS, O TIKRAS GYVENIMAS PAGRINDINE SCENA. #talentasgyventisavogyvenima #gyventisavogyvenimą #koučingas #koučingosesijos #įkvėpimasveikti
KVIETIMAS

Koučingo galia-  kas tai? Tai galia keistis. 
Ką aš siūlau Jums? 

Aš tikiu, kad sunkumai, problemos, iššūkiai veda mus į pokyčius, o pokyčiai mus augina.
Jei imamės atsakomybės. Jei imamės spręsti:

Šiais metais pradėjau mokintis koučingo, ne tik mokintis bet ir jį patirti. 

Matau kokia tai galia kuri keičia žmonių istorijas, aišku mano patirtis dar maža, kaip lašiukas lietaus visame atlanto vandenyne, bet gi viskas nuo to ir prasideda, nuo lašiuko.

Matau ir tikiu. Todėl mano užduotis, padėti Jums, sustoti akimirkai ir atsakyti į klausimus, kurie augina. Į klausimus kurie veda į tikslą, aiškumą ir ramybę.
Bet pirmiausia, jie uždega akis.

Žmonės tampa laimingesniais savo kasdienybėje, gyvenime, darbe ir santykiuose.

Sukuriu aplinką Jums pamatyti tikrą situaciją ir jos priežastis.
Padedu Jums atrasti pokyti, kuris kurs vertę gyvenimui.
Padedu Jums kurti darnesnį santyki su savimi ir aplinka.

Siūlau:
Individualias koučingo sesijas:
- Viena sesija
- Sesijų ciklas

Galiu padėti jei:
- nebesusikalbate su savimi
- jaučiate nerimą
- negalite priimti sprendimo
- nebežinote ,,kur” esate, ,,kas esate”
- turite ,,situaciją” , klausimą kurios negalite išspręsti
- nepasitikite savimi
- jaučiate pavydą
- jaučiate konkurenciją
- jaučiates nepilnavertiški
- turite didelę ,,baimę” žengti žingsnį
- nežinote nuo ko pradėti? Ar išvis pradėti?
- netenkina asmeniniai rezultatai
- norite ,,kažką” keisti, bet bijote
- pavargote vaidinti ,,laimingą žmogų”
- turite klausimą kurį visaip sprendėte bet dar nebandėte koučingo metodo?

Mano patirtis dar maža, bet ji iš visos širdies ir su dideliu tikėjimu ir matymu, kad 👉Tu #esidaugiau 

#esidaugiau #koucingas #koučingosesijos #icfcoachingfederation #koucingomokykla #įkvėpimasveikti #socrate
KVIETIMAS Koučingo galia- kas tai? Tai galia keistis. Ką aš siūlau Jums? Aš tikiu, kad sunkumai, problemos, iššūkiai veda mus į pokyčius, o pokyčiai mus augina. Jei imamės atsakomybės. Jei imamės spręsti: Šiais metais pradėjau mokintis koučingo, ne tik mokintis bet ir jį patirti. Matau kokia tai galia kuri keičia žmonių istorijas, aišku mano patirtis dar maža, kaip lašiukas lietaus visame atlanto vandenyne, bet gi viskas nuo to ir prasideda, nuo lašiuko. Matau ir tikiu. Todėl mano užduotis, padėti Jums, sustoti akimirkai ir atsakyti į klausimus, kurie augina. Į klausimus kurie veda į tikslą, aiškumą ir ramybę. Bet pirmiausia, jie uždega akis. Žmonės tampa laimingesniais savo kasdienybėje, gyvenime, darbe ir santykiuose. Sukuriu aplinką Jums pamatyti tikrą situaciją ir jos priežastis. Padedu Jums atrasti pokyti, kuris kurs vertę gyvenimui. Padedu Jums kurti darnesnį santyki su savimi ir aplinka. Siūlau: Individualias koučingo sesijas: - Viena sesija - Sesijų ciklas Galiu padėti jei: - nebesusikalbate su savimi - jaučiate nerimą - negalite priimti sprendimo - nebežinote ,,kur” esate, ,,kas esate” - turite ,,situaciją” , klausimą kurios negalite išspręsti - nepasitikite savimi - jaučiate pavydą - jaučiate konkurenciją - jaučiates nepilnavertiški - turite didelę ,,baimę” žengti žingsnį - nežinote nuo ko pradėti? Ar išvis pradėti? - netenkina asmeniniai rezultatai - norite ,,kažką” keisti, bet bijote - pavargote vaidinti ,,laimingą žmogų” - turite klausimą kurį visaip sprendėte bet dar nebandėte koučingo metodo? Mano patirtis dar maža, bet ji iš visos širdies ir su dideliu tikėjimu ir matymu, kad 👉Tu #esidaugiau #esidaugiau #koucingas #koučingosesijos #icfcoachingfederation #koucingomokykla #įkvėpimasveikti #socrate