Mokymai bei seminarai

Tam tikrus mūsų seminarus galėsite stebėti tiesiai

iš savo kompiuterio ar mobiliojo įrenginio ekrano!

Registruokis dabar

Naujausi seminarai bei mokymai

Reda

Noriu Jums padėkoti studenčių ir savo vardu! Paskaita buvo ne tik 100 pro. naudinga, bet ir įdomi! Studentės net pasibaigus visoms paskaitoms prašė, 
Jums padėkoti, už žinias ir Jūsų draugiškumą bei perduoti linkėjimus!
Esate nuostabi savo srities specialistė!
Ačiū Jums Sky Flat studijos vardu ir iki kitų pasimatymų! 

Silvija

Mąstant apie tai kur buvau savaitgalį net šiurpuliukai bėgioja, kadangi atrodo aš tai tikrai buvau išskridus į kosmosą. Kaip sapnas koks buvo.. 

Jurgita

Aš ankstyvą pavasarį, slapčia svajojau, būtent apie tokį laiką, būtent tą jausmą, kurį jaučiau stovykloje.. Rašau ir verkiu.. Ir liūdna, kas praėjo, bet labiausiai iš to gerumo, kaip tai buvo gera patirti. Tai neįkainojama patirtis..

Kristina

Nuostabus jausmas atėjo, kai sulaukiau pasisakymo, kad aš keičiuosi, darau pokytį ir visa tai vyras stipriai jaučia. Tada mano akys prisipildė ašarų, nes supratau, kad čia ne mano įsivaizdavimas, o gal net kuriamas teatras, čia iš tikrųjų mano gyvenime pradeda vykti virsmas. Ir negana to, vyras matydamas mano pokytį, kuriuo labai džiaugiasi ir skatina nesustoti, pats nori pradėti keisti ir tvarkyti opias gyvenimo temas. Tas savaitgalis buvo vienas iš geriausių pasirinkimų mano gyvenime! 

Gabrielė

Socrate daryk ir toliau ką darai ! Neši be galo gerą žinutę, duoti tiek daug !!  Mano nuomone gyvenime žmogus yra laimingas tada kada duoda ir dėkoja ! Iš tiesu iki pat dabar be galo sunku surinkti žodžius ! Eik, daryk, nesustok nes tai yra bomba keičianti gyvenimus !!! ❤️

Pajauskite pokyčius

Tavo ateitis – Tavo rankose. Niekas kitas, tik Tu gali ją pakeisti, tad pradėk pokytį dabar, kartu su Socrate!