„Aš esu dabar ir čia. Suvokiu savo privalumus ir trūkumus, tačiau nuolatos ieškau atsakymų ir myliu save tokį, koks esu.”

Šis sakinys geriausiai apibūdina, ko siekiame savo veikla. Socrate – tai atsidavusių, pozityvių ir sėkmingų žmonių komanda, kuri visada stengiasi būti subalansuota, visapusiška ir sąžininga. Siekiame, kad kiekvienas, prie kurio prisiliečia “Socrate” komanda arba kurį ji paliečia, gautų daug naudos ir tam tikru būdu priartėtų prie savo tikslų, kad taptų tuo, kuo nori būti.

Mums labai svarbu, kad taip jaustų kiekvienas žmogus, todėl mes įsipareigojame vienodai priimti ir vertinti visų kultūrų, etninės ir religinės kilmės, rasinės tapatybės, socialinės ir ekonominės klasės, seksualinės orientacijos, lytinės tapatybės, amžiaus, išsilavinimo ir fizinio pajėgumo žmones. 

Rengiame stovyklas moterims, kurios nori atrasti ir geriau pažinti save. Todėl stengiamės, kad jos atrastų save kur kas daugiau, pažintų save kur kas stipriau ir įsimylėtų save pačios. Mums labai svarbi kiekvieno psichinė ir emocinė sveikata, todėl teikiamos paslaugos visada orientuojamos į kliento gerovę. Niekam ne paslaptis, kad emocinė būklė priklauso ir nuo fizinės sveikatos, todėl stengiamės padėti žmonėms vesti sveiką gyvenimo būdą, organizuodami įvairias sporto ir sveikos mitybos programas. Išorėje šiai dienai motyvacijos gauti tikrai nėra sunku, tačiau mes Jums padėsime atrasti motyvaciją savyje.

Kasdienybė labai dažnai pasiglemžia žmogų, jis ima jaustis nelaimingas, nepatenkintas pačiu savimi, todėl labai svarbu ištrūkti iš rutinos ir paspausti tą mygtuką „refresh„. Suprasdami tai, organizuojame stovyklas moterims, kuriose stebuklai tikrai vyksta. Klientės dažnai atranda save „iš kitos” pusės, bei sėkmingai randa atsakymus į klausimus, kurie nedavė ramybės.

Mes padedame surasti ir atstatyti savivertę ir įveikti pokyčių baimę. Apibendrinant mums svarbiausia užtikrinti gerą psichologinę ir fizinę žmogaus būklę, savo paslaugomis padėti įveikti įvairias problemas ir kompleksus, išmokyti individus pozityviau žvelgti į gyvenimą ir suprasti esminį dalyką, kad visos problemos išsprendžiamos. 

Vertybės

Nuosaikumas – stengiamės išmintingai naudoti išteklius, tausoti aplinką ir laikytis nuosaikumo principo.

Įvairovė – Vertiname tai, kad mūsų paslaugos būtų prieinamos kuo didesniam skaičiui žmonių. Vertiname savo partnerių, dalyvių, klientų ir lektorių įvairovę. 

Harmonija – Konfliktus stengiamės spręsti neprievartiniu būdu ir sąžiningai, pripažindami, kad darna gali egzistuoti tarp įvairovės ir nesutarimų.

Teisingas bendravimas – vertiname teisingą kalbėjimą, sąžiningą bendravimą, pagarbų klausymąsi, ir tarpusavio sutarimą.

Jūsų interesai – Visada atsižvelgiame į geriausius savo klientų interesus ir stengiamės juos apsaugoti. Taip pat stengiamės savo klientams daryti viską, kas geriausia, ir niekada jiems nepakenkti. Gerbiame ir skatiname jų savarankiškumą ir apsisprendimą, jų nevertiname ir savo požiūrį pritaikome prie jų individualių poreikių, galimybių ir norų.

Kompetencija – Siekiame profesinės kompetencijos ir nuolat tobuliname savo profesinius įgūdžius ir žinias, toliau mokydamiesi, vykdydami priežiūrą, gaudami grįžtamąjį ryšį ir savirefleksiją. Taip pat pripažįstame ir dirbame neperžengdami savo kompetencijos ribų ir teikiame paslaugas tik tada, kai esame tinkamai apmokyti ar turime reikiamos patirties.

Profesionalumas – Mes laikomės profesinių ir etinių standartų, taikome geriausios praktikos principus, elgiamės profesionaliai ir etiškai. Taip pat siekiame teikti profesionalias paslaugas ir palaikyti profesionalią praktikos aplinką savo kolegų ir klientų labui. 

Misija

Prisidėti prie visuomenės supratimo apie sveiką gyvenseną apimant netik fizinį kūną tačiau ir psichologiją bei jos taikymą kasdienybėje ir už jos ribų. Skatinti žmogaus vystymąsi, mokymąsi, sveikatą ir gerovę teikiant aukštos kokybės programas, stovyklas ir kitas paslaugas. 

Vizija

Būti geriausios praktikos pavyzdžiu teikiant sveikatinimo ir kitas paslaugas. Siekdami įgyvendinti šią viziją, įsipareigojame laikytis savo misijos ir tikslų, vadovausimės savo vertybėmis, reguliariai peržiūrėsime ir tobulinsime savo praktiką, paslaugas ir elgesį.